اخبار

 معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بر نقش موثر پنلهای غیر لمسی آسانسور و دستگاههای نوبت دهی شرکت ناژوان توسعه پاسارگاد در مبارزه با کرونا تاکید کرد.

دکتر سید حسن قاضی عسگر ، معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در نامه ای به کلیه دستگاههای اجرایی استان بر نقش موثر پنلهای غیر لمسی آسانسور و دستگاههای نوبت دهی شرکت ناژوان توسعه پاسارگاد در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی در مبارزه با کرونا تاکید کرد. لازم به ذکر است پیش از این نیز استانداری اصفهان در اقدامی پیشگیرانه اقدام به تهیه و نصب این پنل ها در محل استانداری نموده است.

معاون امور اقتصادی استانداری استان اصفهان

معرفی مدیر فروش شرکت ناژوان توسعه پاسارگاد

مدیرعامل شرکت ناژوان توسعه پاسارگاد مهندس امیر اسدالهی نژاد جناب آقای مهدی صالحی را به عنوان مدیر فروش شرکت برگزید.

جذب نیروی مونتاژ کار

شرکت ناژوان توسعه پاسارگاد فعال در زمینه تعمیرات ، طراحی دستگاه های الکترونیکی، جهت تکمیل تیم مونتاژ خود دعوت به همکاری می نماید

محل کار واقع در اصفهان؛ خیابان میرزاطاهر

استخدام مونتاژ کار

ولادت امام رضا (ع)

با نام رضا به سینه ها گل بزنید***با اشك به بارگاه او پل بزنید

فرمود كه هر زمان گرفتار شدید***بر دامن ما دست توسل بزنید

ولادت حضرت امام رضا (ع) بر همه ی شیعیان و دوستداران آن حضرت مبارک باد.

روز ملی کارآفرینی

 شیخ بهایی دانشمند نامدار روزگار صفوی و از زمره اندیشمندان، فقیهان، حکیمان، عارفان و شاعران برجسته اسلامی و وارسته مکتب شیعی بشمار می‌رود. وی اگرچه بیش از ۸۸ کتاب و نوشته ارجمند از خود به یادگار گذاشته است، لیکن در کنار “کشکول” شیرین و خواندنیش با دو مثنوی فارسی “نان و حلوا” و “شیر و شکر”، ذوق عمیق و لطیف ادبی و عرفانی خویش را به شایستگی نمایان کرده و در عرصه شعر و شاعری هم نام خود را ماندگار کرده است.

روز کارآفرینی